Dane kontaktowe Dane kontaktowe

 

Adres:
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 51, 15-424 Białystok

Telefon:
tel. (85) 713-15-17, fax. (85) 713-15-20

Adres e-mail:
sekretariat@bialystok.buligl.pl

 

Inne:
NIP: 525-000-78-85
REGON: 000121583
KRS: 0000012221

Nr konta bankowego: Bank BGŻ SA O. BIAŁYSTOK 25 2030 0045 1110 0000 0073 2490

GPS: 53°8'2.471"N, 23°8'49.091"E

 

stanowisko/funkcja imię nazwisko telefon e-mail
 
 Dyrektor
Jerzy Małyszko 608 017 650

dyrektor@bialystok.buligl.pl

 
Kierownictwo
Zastępca Dyrektora Marek Ksepko 604 667 788 Marek.Ksepko@bialystok.buligl.pl
Główna Księgowa Ewa Makowska 668 009 739 ksiegowosc@bialystok.buligl.pl
    
Dział Urządzania Lasu
St. Inspektor Nadzoru i Kontroli Adam Majer 604 588 891 Adam.Majer@bialystok.buligl.pl
St. Inspektor Nadzoru i Kontroli Janusz Porowski 606 242 769 Janusz.Porowski@bialystok.buligl.pl
Kierownik Pracowni KU1 Jerzy Półtorak 668 009 740 Jerzy.Poltorak@bialystok.buligl.pl
Kierownik Pracowni KU2 Krzysztof Wojciuk 668 436 586 Krzysztof.Wojciuk@bialystok.buligl.pl
Kierownik Pracowni KU3 Mirosław Murawski 606 242 873 Miroslaw.Murawski@bialystok.buligl.pl
Siedliskoznawstwo
Kierownik Pracowni KUS4 Jarosław Lickiewicz 668 009 755 Jaroslaw.Lickiewicz@bialystok.buligl.pl
    
Dział Technologii Produkcji

Główny Technolog

Kierownik Pracowni Informatycznej

Michał Sawicki 606 242 753

Michal.Sawicki@bialystok.buligl.pl

 
Dział Organizacyjno-Administracyjny
Kierownik Działu TO Mirosława Lickiewicz 668 009 746 sekretariat@bialystok.buligl.pl

 

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Prosimy skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się z nami telefonicznie

Mapa dojazdu Mapa dojazdu


Pokaż BULiGL Oddział w Białymstoku na większej mapie