Oferta pracy Oferta pracy

Oferta pracy

w Biurze Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Brzegu

Opis stanowiska:

Praca w Dziale Urządzania Lasu.

Oferujemy:

• Pracę w dużej, stabilnej firmie z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem;

• Różnorodność zadań, udział w ciekawych projektach;

• Przyjazną atmosferę pracy;

• Atrakcyjne zarobki;

• Dopłatę do wynajmowanego mieszkania.

Kandydat powinien spełniać następujące warunki:

Wymagania konieczne:

• Wykształcenie wyższe leśne.

Wymagania pożądane:

• Prawo jazdy kategorii B;

• Znajomość zagadnień szeroko pojętego GIS-u;

• Zainteresowania ochroną przyrody, botaniką.

Warunki zatrudnienia:
Praca na etat w pełnym wymiarze godzin, w zasięgu działania Oddziału.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonicznym 77 416 28 86.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny proszę przesyłać na adres:

sekretariat@brzeg.buligl.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.)"