Dział Studiów i Informatyki

tel. 22-825-26-70

 

Główny Informatyk
Andrzej Talarczyk
andrzej.talarczyk@zarzad.buligl.pl
tel. 22-825-68-76
kom. 696 457 338



Kierownik Pracowni Studiów i Technologii Produkcji
Artur Michorczyk
artur.michorczyk@zarzad.buligl.pl
kom. 608 556 254

Programista
Krzysztof Furmanek
krzysztof.furmanek@zarzad.buligl.pl
kom. 795 435 361

Informatyk
Izabela Nalborczyk
izabela.nalborczyk@zarzad.buligl.pl
kom. 606 134 915

Główny Specjalista
Wojciech Lomber
wojciech.lomber@zarzad.buligl.pl
kom. 668 442 991

Analityk
Włodzimierz Karaszkiewicz
wlodzimierz.karaszkiewicz@zarzad.buligl.pl
kom. 698 400 198


Kierownik Pracowni Banku Danych
Marcin Myszkowski
marcin.myszkowski@zarzad.buligl.pl
kom. 795 435 369

Starszy Programista
Łukasz Sołtysiak
lukasz.soltysiak@zarzad.buligl.pl
kom. 728 955 446

Starszy Geodeta
Magdalena Kucab
magdalena.kucab@zarzad.buligl.pl
kom. 668 471 721

Analityk
Damian Nierobisz
damian.nierobisz@zarzad.buligl.pl


Kierownik Pracowni Programistycznej
Longina Sobolewska
longina.sobolewska@zarzad.buligl.pl
kom. 668 443 015

Starsi Programiści
Joanna Milczunas-Aniserowicz
joanna.milczunas@zarzad.buligl.pl
kom. 728 955 447

Adam Sierosławski
adam.sieroslawski@zarzad.buligl.pl
kom. 795 435 368

Marcin Śliwa
marcin.sliwa@zarzad.buligl.pl
kom. 600 499 384

Programiści
Kamila Czaplicka
kamila.czaplicka@zarzad.buligl.pl
kom. 604 664 898

Anna Woszczyna
anna.woszczyna@zarzad.buligl.pl
kom. 664 942 410

Michał Piórczyński
michal.piorczynski@zarzad.buligl.pl


Kierownik Pracowni Obsługi Informatycznej
Lidia Wodnicka-Krzesak
lidia.krzesak@zarzad.buligl.pl
kom. 668 443 014

Administratorzy Systemów Informatycznych
Janusz Orłowski
janusz.orlowski@zarzad.buligl.pl
kom. 668 443 013

Maciej Nowogrodzki
maciej.nowogrodzki@zarzad.buligl.pl
kom. 696 457 379