Dane kontaktowe Dane kontaktowe

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Prosimy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej

 

 

 

Adres:
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Oddział w Gdyni
ul. Świętojańska 44, 81-393 Gdynia
Telefon:
tel. (58) 621-73-27

Wydział Produkcyjny w Toruniu
ul. Krasińskiego 53, 87-100 Toruń
Telefon:
tel. (56) 658-63-00

Adres e-mail:
sekretariat@gdynia.buligl.pl

 

 

dział

 

telefon

email

Dyrektor Oddziału

Arkadiusz Kukliński

(58)621-73-27

dyrektor@gdynia.buligl.pl

Zastępca Dyrektora Oddziału

Jacek Wojtyniak

(58)621-73-27

jacek.wojtyniak@gdynia.buligl.pl

Sekretariat

Danuta Wysok

(58)621-73-27

sekretariat@gdynia.buligl.pl

Księgowość-Główna Księgowa

Anna Patocka

(58)661-35-98

ksiegowosc@gdynia.buligl.pl

Dział Organizacyjno-Administracyjny

Janusz Cichowski

(58)661-64-20

janusz.cichowski@gdynia.buligl.pl

Urządzanie Lasu

   

 

UL1

Antoni Licow

(58)661-40-26

antoni.licow@gdynia.buligl.pl

UL2

Piotr Kurek

(58)661-39-34

piotr.kurek@gdynia.buligl.pl

UL3

Włodzimierz Gołębiewski

(56)658-63-06

wlodzimierz.golebiewski@gdynia.buligl.pl

UL4

 

UL5

Janusz Kiełczewski

 

Jarosław Sidorowicz

(56)658-63-05

 

(56)658-63-05

janusz.kielczewski@gdynia.buligl.pl

 

jaroslaw.sidorowicz@gdynia.buligl.pl

Siedliskoznawstwo

   

 

S1

Dariusz Piotrowski

(56) 65-86-304

dariusz.piotrowski@gdynia.buligl.pl

Sozologia

   

 

S2

Mariusz Lewczuk

(58)661-39-34

mariusz.lewczuk@gdynia.buligl.pl

Geodezja

   

 

Główny Geodeta Oddziału

Rafał Bloch

(58)621-75-42

rafal.bloch@gdynia.buligl.pl

G1

Tomasz Czernewski

(58)621-75-42

tomasz.czernewski@gdynia.buligl.pl

G2

Krzysztof Łoś

(56)658-63-10

krzysztof.los@gdynia.buligl.pl

 

 

 

 

 

Inne:
NIP: 525-000-78-85
REGON: 000121583
KRS: 0000012221

 

 

Mapa dojazdu Mapa dojazdu

 Oddział w Gdyni


Wyświetl większą mapę

Wydział Produkcyjny w Toruniu


Wyświetl większą mapę