Dane kontaktowe Dane kontaktowe

 

 

 

Adres:  Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Gorzowie Wlkp. Ul. Żwirki i Wigury 4, 66-400 Gorzów Wlkp.

Telefon:  (95) 720 45 00,                                  Fax:        (95) 723 14 87

Adres e-mail:    sekretariat@gorzow.buligl.pl

Inne:
NIP: 525-000-78-85
REGON: 000121583
KRS: 0000012221

Nr konta bankowego: Bank BGŻ 59203000451110000000389080

GPS: 52°44'55"N, 15°14'01"E 

 

Stanowisko/funkcja Imię nazwisko Telefon E-mail
 
Dyrektor
                                   Paweł Guzikowski 609 042 626 Pawel.Guzikowski@gorzow.buligl.pl
 
Kierownictwo
Z-ca Dyrektora Oddziału  Adam Bajon 607 576 614 Adam.Bajon@gorzow.buligl.pl
Główna Księgowa Ewa Kurant (95)  7204500 ksiegowosc@gorzow.buligl.pl
 
Dział Urządzania Lasu
Kierownik Pracowni KU1 Paweł Majchrzak (95)  7204500 Pawel.Majchrzak@gorzow.buligl.pl
Kierownik Pracowni KU2 Bogdan Brodziński (95)  7204500 Bogdan.Brodzinski@gorzow.buligl.pl
Kierownik Pracowni KU3 Jerzy Czekirda (95)  7204500 Jerzy.Czekirda@gorzow.buligl.pl
Kierownik Pracowni KU4 Waldemar Grzesiek (95) 7204500 Waldemar.Grzesiek@gorzow.buligl.pl
Kierownik Pracowni KU-WISL Grzegorz Dymek (95) 7204500 Grzegorz.Dymek@gorzow.buligl.pl
Kierownik Pracowni KU6 Łukasz Sikora (95) 7204500 Lukasz.Sikora@gorzow.buligl.pl
 
Siedliskoznawstwo
    (95)  7204500 Sekretariat@gorzow.buligl.pl
 
Sozologia
  Bartłomiej Małecki (95) 7204500 Bartlomiej.Malecki@gorzow.buligl.pl
 
Geodezja
    (95) 7204500 Sekretariat@gorzow.buligl.pl
 
Dział Organizacyjno-Administracyjny
Kierownik Działu TO Dariusz Przybylski (95)  7204500 Dariusz.Przybylski@gorzow.buligl.pl

 

Mapa dojazdu Mapa dojazdu


Pokaż BULiGL Oddział w Gorzowie Wlkp. na większej mapie

Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.