Dane kontaktowe Dane kontaktowe


Bardzo chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Prosimy skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się z nami telefonicznie.

 Adres:
 Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
 Oddział w Krakowie

 30-106 Kraków, ul. Senatorska 15


 Telefony:
 tel. 12 421-95-42; 12 421-95-72; 12 421-94-44

 Fax: 12 421-66-94

 Adres e-mail:
 sekretariat@krakow.buligl.pl

 

 

 

Inne:
Przedsiębiorstwo Państwowe
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Oddział Kraków
NIP: 525-000-78-85
REGON: 000121583
KRS: 0000012221
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Nr konta bankowego: BGŻ S.A. w Krakowie 25 2030 0045 1110 0000 0034 5460

GPS: 50°3'17.06"N, 19°55'9.95"E

Można również bezpośrednio skontaktować sięz niżej wymienionymi osobami:

Stanowisko Imię i Nazwisko Telefon wewnętrzny Mail
Dyrektor Zdzisław Spendel  w. 16 Zdzislaw.Spendel@krakow.buligl.pl
p.o. Z-ca Dyrektora Jan Lach  w. 30 Jan.Lach@krakow.buligl.pl
Główny Księgowy Adam Kądziołka  w. 13 Adam.Kadziolka@krakow.buligl.pl

Starszy Specjalista ds. pracowniczych

Sekretariat

Magdalena Zemła  w. 11

Magdalena.Zemla@krakow.buligl.pl

sekretariat@krakow.buligl.pl

Kierownik I UL Aleksandra  Jasińska-M'Bodj  w. 28 Aleksandra.Jasinska@krakow.buligl.pl
Kierownik II UL Zenon Ryba  w. 25 Zenon.Ryba@krakow.buligl.pl
Kierownik III UL Sylwester Nalepa  w. 27 Sylwester.Nalepa@krakow.buligl.pl
Kierownik IV UL Piotr Pilch  w. 29 Piotr.Pilch@krakow.buligl.pl

Kierownik Pracowni
Siedliskowej

Stefan Zalewa  w. 14 Stefan.Zalewa@krakow.buligl.pl
Kierownik Laboratorium
Gleboznawczego
Alina Stala  w. 19 Alina.Stala@krakow.buligl.pl
Technolog Oddziału Krzysztof Murzynowski  w. 22 Krzysztof.Murzynowski@krakow.buligl.pl
Administrator Systemów
Informatycznych
Maciej Hasslinger  w. 15 Maciej.Hasslinger@krakow.buligl.pl

Starszy Specjalista ds. administracji i zaopatrzenia

Dział organizacyjny

Piotr Ciuła  w. 12 Piotr.Ciula@krakow.buligl.pl

 

Mapa dojazdu Mapa dojazdu


View BULiGL Oddział w Krakowie in a larger map

Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.