Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Olsztynie Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Olsztynie

60 lat w służbie lasów Warmii, Mazur i Kurpiowszczyzny

Olsztyński Oddział Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej od 60 lat działa w służbie lasów i ochrony przyrody Warmii, Mazur i Kurpiowszczyzny.

Pracujemy dla Lasów Państwowych, samorządów, instytucji związanych z ochroną przyrody, firm i osób fizycznych.

Tworzymy plany urządzenia lasu wraz z mapami numerycznymi, sporządzamy dokumentacje gleboznawcze, siedliskoznawcze, florystyczne, fitosocjologiczne i z zakresu inżynierii leśnej, wykonujemy także dokumentacje geodezyjne w pełnym asortymencie.

Wykonujemy prace z zakresu ochrony przyrody i krajobrazu: plany ochrony dla parków narodowych, rezerwatów przyrody i parków krajobrazowych, plany zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000, inwentaryzacje przyrodnicze i sozologiczne. 

Dysponujemy wykształconą i doświadczoną kadrą inżynierską specjalistów z zakresu leśnictwa, ochrony środowiska i geodezji.

Zapraszamy do współpracy…

Dowiedz się więcej na naszych stronach.

 

 

 

 

Nasi klienci

Kobieta z charakterem Kobieta z charakterem

Ostatnie wiadomości i wydarzenia Ostatnie wiadomości i wydarzenia

♦  W dniach 29.11.2017 r. - 01.12.2017 r. oraz 6.12.2017 r. w Biurze Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej został przeprowadzony audyt Zintegrowanego Systemu Zarządzania, który potwierdził dostosowanie systemu do norm PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 14001:2015. Audyt wykonywany był przez firmę TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

 

♦  Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej zdobyło Godło Najwyższa Jakość Quality International 2017 w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości - Bank Danych o Lasach oraz nagrodę specjalną - PERŁA QI.

    

 

♦  Zgodnie z art.38 ust.1 ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej, BULiGL terminowo złożyło zawiadomienie o przeprowadzonym audycie do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki. Audyt przeprowadziła firma ABZ Consulting Spółka z o.o.

 

♦  Leśne Gospodarstwa Węglowe