CERTYFIKACJA ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA

ostatnia aktualizacja 17 stycznia 2018

Z satysfakcją informujemy, że w dniu 9 stycznia 2018 r. na podstawie rekomendacji audytora wiodącego oraz dokumentacji z audytu Jednostka Certyfikująca Systemy Zarządzania TUV Rheinland stwierdziła, że system zarządzania w Biurze Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej jest zgodny z wymaganiami normy 9001:2015 oraz 14001:2015.

>>>Więcej<<<

 

SURVIVAL RACE

ostatnia aktualizacja 09 lipca 2017

Części pracowników naszego Oddziału nie wystarczy przebywanie w lesie przez 5 dni w tygodniu i w weekendy też "ciągnie wilki do lasu". 14 maja silna ekipa wzięła udział w miejskim biegu z przeszkodami "Survival Race". Drużyna pod nazwą "Czarne Konie Taksacji" dzielnie przedzierała się przez lasy i bagna położone w sąsiedztwie poznańskiej Malty.

Poniżej kilka zdjęć autorstwa Anny Ostrowskiej:

 

 

LEŚNE GOSPODARSTWA WĘGLOWE

ostatnia aktualizacja 12 maja 2017

Nasz Oddział bierze udział w opracowaniu podstaw naukowych i rozwiązań metodycznych stanowiących wsparcie dla Pilotażowego Projektu Rozwojowego pn. „Leśne Gospodarstwa Węglowe".

Praca wykonywana jest na zlecenie Dyrekcji Generalnej Lasów Państwowych.

BULiGL jest członkiem konsorcjum, którego liderem jest Instytut Badawczy Leśnictwa. Praca jest realizowana przez wszystkie Oddziały BULiGL w wytypowanych przez Lasy Państwowe 22 nadleśnictwach.

BULiGL wykonuje zadania związane z poborem materiału organicznego, specjalną taksacją lasu, pracami glebowosiedliskowymi oraz fitosocjologicznymi wraz z elementami badania różnorodności biologicznej. Zakres prac jest szerszy niż podczas tradycyjnych prac wykonywanych w ramach zleceń produkcyjnych. Wyniki prac Biura, są przekazywane na bieżąco do konsorcjum realizującego temat badawczy. Są one ważnymi elementami do dalszych badań. Prace z zakresu inwentaryzacji lasu będą wykonane w 2017 r.

Więcej informacji o Leśnych Gospodarstwach Węglowych można przeczytać na stronie www.lasy.gov.pl

 

 

 

OGŁOSZENIE O  PRACY                                                                                                          

ostatnia aktualizacja 17 maj 2017

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Poznaniu ogłasza nabór na stanowisko taksatora.

Oferujemy pracę w młodym zespole.

Wymagania:

 • Wykształcenie wyższe leśne

 • Znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu biurowego Microsoft Office Word i Excel, mile widziana znajomość programów ArcGis, Digi Terra, QGis

 • Znajomość roślin runa i gatunków drzew i krzewów

 • Niekaralność oraz posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych
  i korzystanie z pełni praw publicznych

 • Posiadanie prawa jazdy kat. B

 

Mile widziane:

 • Zdolności organizacyjne i interpersonalne

 • Zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

 • Umiejętność pracy zespołowej

 • Znajomość języków obcych

 • Znajomość zagadnień ochrony przyrody

 • Otwartość na nowe wyzwania

 

Wymagane dokumenty:

 • cv

 • list motywacyjny

 • kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

NARADA TECHNICZNO-GOSPODARCZA W NADLEŚNICTWIE KONIN

ostatnia aktualizacja 16 grudnia 2016

15 grudnia 2016 r. w siedzibie Nadleśnictwa odbyła się Narada Techniczno-Gospodarcza (NTG) stanowiąca kolejny etap prac nad planem urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Konin. 

Podstawowym zadaniem NTG jest akceptacja „Projektu planu urządzenia lasu" i „Prognozy oddziaływania planu urządzenia lasu na środowisko
i obszary Natura 2000", a także analiza i ocena zadań wykonanych w minionym okresie obowiązywania planu urządzenia lasu.

Materiały z NTG:

>>>Postery<<<

NARADA TECHNICZNO-GOSPODARCZA W NADLEŚNICTWIE PNIEWY

ostatnia aktualizacja 16 grudnia 2016

14 grudnia 2016 r. w Gościńcu Brackim w Pniewach odbyła się Narada Techniczno-Gospodarcza (NTG) stanowiąca kolejny etap prac nad planem urządzenia lasu dla Nadleśnictwa Pniewy. 

Podstawowym zadaniem NTG jest sformułowanie „Projektu planu urządzenia lasu", akceptacja sporządzonej „Prognozy oddziaływania planu urządzenia lasu na środowisko
i obszary Natura 2000", a także analiza i akceptacja zadań wykonanych w minionym okresie obowiązywania planu urządzenia lasu.

„Plan Urządzenia Lasu na okres od 1 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2026 r." jest drugim już, sporządzonym przez nasz Oddział planem, który zawiera zakres planu zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000. Plany zadań ochronnych sporządzono dla następujących obszarów: Zamorze Pniewskie PLH300036, Ostoja Międzychodzko-Sierakowska PLH300032, Grądy Bytyńskie PLH300051.

 

Materiały z NTG:

>>>Postery<<<

 

WYJŚCIE DO OPERY

ostatnia aktualizacja 05 grudnia 2016

4 grudnia załoga Oddziału wybrała się wspólnie do Teatru Wielkiego w Poznaniu na dzieło Giuseppe Verdiego pt. "La Traviata". Było to pierwsze tego typu wyjście, oby nie ostatnie. Tym bardziej, że po sezonie spędzonym w lesie każdemu przyda się trochę kultury wysokiej. 

Dla tych, którzy nie dotarli,  najbardziej znany fragment tej opery w wykonaniu trzech największych współczesnych tenorów:

https://www.youtube.com/watch?v=kFsI-czkebc

XIX OTWARTE MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE

ostatnia aktualizacja 20 października 2016

3 września odbyły się XIX Otwarte Mistrzostwa Leśników Zielonogórskich w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Zielonej Górze.

W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn, w tym reprezentacje Nadleśnictw: Lubsko, Cybinka, Przytok, Brzózka, Żagań, Szprotawa, Sława Śląska, Sulechów, Wolsztyn, Krzystkowice, Babimost, oraz drużyny RDLP Zielona Góra, OTL Świebodzin, OSP Zbąszynek, Konsorcjum Tomaszewski, a także reprezentacja naszego Oddziału.

Po ciężkich zmaganiach I miejce w turnieju zdobyła reprezentacja Nadleśnictwa Babimost, II miejsce drużyna OTL Świebodzin. Nasza drużyna zdobyła zaszczytne III miejsce, a Krzysztof Ostrowski otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju.

V Mistrzostwa Polski Oddziałów BULiGL w piłce nożnej

ostatnia aktualizacja 01 września 2016

W dniach 22-23 lipca odbyły się V Mistrzostwa Polski Oddziałów BULiGL w piłce nożnej, na których nasza drużyna zajęła zaszczytne szóste miejsce. Poniżej link do pełnej relacji z turnieju na stronach Oddziału w Olsztynie:

>>>klik<<<

VI TURNIEJ O PUCHAR DZIEKANA WYDZIAŁU LEŚNEGO

ostatnia aktualizacja 17 czerwca 2016

W sobotę 4 czerwca odbył się szósty już Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego
w halowej piłce nożnej. W turnieju udział wzięła reprezentacja naszego wydziału
w składzie:

1. Zbigniew Cykowiak

2. Grzegorz Ostrowski

3. Jerzy Piotrowski

4. Andrzej Rykaluk

5. Grzegorz Ostrowski

6. Andrzej Perz

7. Marcin Marasek

8. Andrzej Grudziński

9. Krzysztof Kołodziejczak

Poniżej link do pełnej relacji z Turnieju:

>>>klik<<<

SZKOLENIE "GEOGRAFICZNE PODSTAWY SIEDLISKOZNAWSTWA"

ostatnia aktualizacja 13 maja 2016

W dniach 9-11 maja 2016 r. na terenie Nadleśnictwa Sieraków odbyło się szkolenie "Geograficzne podstawy siedliskoznawstwa". W szkoleniu udział wzięli siedliskoznawcy
z większości oddziałów Biura. Organizatorem wydarzenia było Biuro Urządzania Lasu

i Geodezji Leśnej Oddział w Poznaniu.

Program szkolenia:

Dzień I

9:00-12:00 - sesja kameralna "Ewolucja siedlisk lądowych i bagiennych", prowadzący prof. UAM dr hab. Mirosław Makohonienko, prof. UAM dr hab. Grzegorz Kowalewski;

12:00-18:00 Sesja terenowa;

Dzień II

8:00-14:00 - sesja kameralna "Podstawy geomorfologii glacjalnej", prowadzący prof. UAM dr hab. Leszek Kasprzak;

14:00-18:00 - sesja terenowa;

Dzień III

8:30-13:00 - sesja terenowa, prowadzący prof. UAM dr hab. Leszek Kasprzak.

W pierwszym dniu szkolenia uczestnicy mogli wysłuchać wykładu na temat genezy siedlisk bagiennych oraz procesu ewolucji siedlisk lądowych. Część terenowa dotyczyła praktycznego rozpoznawania osadów organogenicznych na torfowisku wysokim, mechowisku, torfowisku niskim oraz w olsie. Prowadzący szkolenie, przy czynnym udziale naszych siedliskoznawców, wykonali 4 odwierty przy użyciu świdra geologicznego
i pobrali rdzenie osadów. Pobrane próbki były następnie oglądane, dotykane
i smakowane. Mieliśmy okazję zobaczyć zarówno torfy wysokie, torfy niskie
i olsowe, jak i różne rodzaje gytii.

Dzień drugi dotyczył rzeźby polodowcowej obszaru Polski. Podczas sesji kameralnej prof. UAM dr hab. Leszek Kasprzak, naświetlił mechanizm tworzenia się poszczególnych form polodowcowych m.in. moren czołowych, drumlinów, rynien jeziornych, wytopisk
i sandrów. Część terenowa była praktycznym rozwinięciem wykładów.

Trzeci dzień szkolenia składał się wyłącznie z sesji terenowej. Uczestnicy odwiedzili żwirownię w miejscowości Łężce, gdzie zapoznali się z warstwowym układem osadów geologicznych na obszarach sandrowych. Drugim punktem programu była dolina Warty w okolicach Sierakowa. Prowadzący szkolenie objaśnił mechanizm tworzenia się dolin rzecznych oraz ich budowę. Ostatnim punktem programu były wydmy śródlądowe położone w Puszczy Noteckiej. 

>>>Galeria fotografii<<<

 

I MISTRZOSTWA POLSKI ODDZIAŁÓW BULiGL W TENISA STOŁOWEGO

ostatnia aktualizacja 25 kwietnia 2016

W dniach 14-16 kwietnia w Brzegu i Skarbimierzu-Osiedlu odbyły się I Mistrzostwa BULiGL w Tenisie Stołowym.

W rozgrywkach udział wzięło 50 zawodników. Turniej zdominowali reprezentanci oddziału w Olsztynie, którzy triumfowali w trzech z czterech kategorii.

Wśród pań pierwsze miejsce przypadło Justynie Butrym z oddziału w Szczecinku, w kategorii open zwyciężył Michał Kajetanek (oddział w Olsztynie), a kategorię VIP z udziałem szefów oddziałów i zarządu głównego wygrał dyrektor BULiGL w Olsztynie Włodzimierz Serwiński. 

Również w kategorii drużynowej pierwsze miejsce zajął olsztyński oddział.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii odebrali nagrody rzeczowe i puchary.

Sędziami zawodów byli: Jerzy Mularz i Ryszard Milewski, przy stołach pomagali im pracownicy brzeskiego oddziału, a nad całością czuwał dyrektor BULiGL w Brzegu Janusz Bańkowski.

Klasyfikacje końcowe:

kobiety:
1. Justyna Butrym (BULiGL Oddział Szczecnek)
2. Magdalena Zemła (BULiGL Oddział Kraków)
3. Agnieszka Gnap (BULiGL Oddział Gdynia)
4. Katarzyna Pańkowska (BULiGL Oddział Gdynia)
5. Katarzyna Drozd (BULiGL Oddział Brzeg I zespół)

kategoria open:
1. Michał Kajetanek (BULiGL Oddział Olsztyn)
2. Mateusz Franczak (BULiGL Oddział Brzeg)
3. Tomasz Klim (BULiGL Oddział Szczecinek)
4. Rafał Żerański (BULiGL Oddział Olsztyn)
5. Michał Czaplejewicz (BULiGL Oddział Białystok)
6. Tomasz Matera (BULiGL Oddział Radom)
7. Jacek Banaszek (BULiGL Oddział Poznań)
8. Grzegorz Rachwał (BULiGL Oddział Przemyśl)
9. Krzysztof Ostrowski (BULiGL Oddział Poznań)
10. Łukasz Lewicki (BULiGL Oddział Olsztyn)
11. Daniel Kutera (BULiGL Oddział Radom)
12. Jan Lach (BULiGL Oddział Kraków)
13. Maciej Szczygielski (BULiGL Oddział Warszawa)
14. Jan Skrzekut (BULiGL Oddział Białystok)
15. Jacek Pietrzyk (BULiGL Oddział Brzeg II zespół)
16. Zbigniew Stefański (BULiGL Oddział Białystok)
17. Krzysztof Łabanowski (BULiGL Oddział Warszawa)
18. Grzegorz Lew (BULiGL Oddział Brzeg I zespół)
19. Marek Drozd (BULiGL Oddział Brzeg II zespół)
20. Grzegorz Smętek (BULiGL Oddział Przemyśl)
21. Mariusz Lewczuk (BULiGL Oddział Gdynia)
22. Mirosław Murawski (BULiGL Oddział Białystok)
23. Bogdan Draguła (BULiGL Oddział Przemyśl)
24. Dominik Brzęczek (BULiGL Oddział Poznań)
25. Łukasz Soboń (BULiGL Oddział Kraków)
26. Kamil Kołacz (BULiGL Oddział Radom)
27. Karol Pietruszka (BULiGL Oddział Kraków)
28. Marcin Górniewicz (BULiGL Oddział Przemyśl)
29. Magdalena Zemła (BULiGL Oddział Kraków)
30. Artur Jankowski (BULiGL Oddział Brzeg II zespół)
31. Piotr Gołębiewski (BULiGL Oddział Szczecinek)
32. Damian Dul (BULiGL Oddział Warszawa)
33. Justyna Butrym (BULiGL Oddział Szczecinek)
34. Katarzyna Pańkowska (BULiGL Oddział Gdynia)
35. Agnieszka Gnap (BULiGL Oddział Gdynia)
36. Katarzyna Drozd (BULiGL Oddział Brzeg I zespół)

kategoria VIP:
1. Włodzimierz Serwiński (BULiGL Oddział Olsztyn)
2. Wiesław Łosiński BULiGL (Oddział Warszawa)
3. Janusz Bańkowski BULiGL (Oddział Brzeg I zespół)
4. Marek Matyjaszczyk BULiGL (Oddział Brzeg II zespół)
5. Zbigniew Cykowiak BULiGL (Oddział Poznań)
6. Tomasz Babiak BULiGL (Oddział Szczecinek)
7. Tadeusz Wagner BULiGL (Oddział Szczecinek)
8. Janusz Dawidziuk (Zarząd Warszawa)
9. Arkadiusz Kukliński BULiGL (Oddział Gdynia)

Wyniki drużynowe:
1. BULiGL Oddział Olsztyn
2. BULiGL Oddział Szczecinek
3. BULiGL Oddział Brzeg I zespół
4. BULiGL Oddział Kraków
5. BULiGL Oddział Warszawa
6. BULiGL Oddział Gdynia

Bałkany All Inclusive - pół żartem, pół serio

ostatnia aktualizacja 28 września 2015

 

Podróż to stan umysłu...jak ją zapamiętasz, zależy od Ciebie

 

Niektórym koloru życia nadaje fotografowanie, smaku gotowanie, emocji i ognia ...taniec. Inni wszystkie te elementy odnajdują w podróżach. Bo nic tak nie kształci i nie rozwija, jak właśnie one. Nie sposób ich nie kochać. Kto raz posmakował, na zawsze już pozostanie ich wielbicielem.

Nie dość nam było upałów w Polsce, dlatego postanowiliśmy poszukać większych, obierając kierunek naszej wycieczki daleko na południe. W dniach 27.08 - 03.09.2015 odbyła się druga wycieczka dla pracowników oddziału, ich rodzin oraz naszego gołębia. Składała się z części objazdowej po Chorwacji i pobytowej w Czarnogórze.

>>>dalsza część relacji<<<

 

.

POŻEGNANIE DYREKTORA ROMANA BOŃCZYKA

ostatnia aktualizacja 10 czerwca 2015

Pożegnaliśmy dziś dyrektora Romana Bończyka, rodowitego poznaniaka, urządzeniowca, którego los rzucał w różne zakątki naszego kraju, ale zawsze związany był z leśnictwem.

Roman Bończyk urodził się 25 grudnia 1929 roku w Poznaniu. Pochodził z rodziny robotniczej. Jego ojciec był siodlarzem. W czasie II Wojny Światowej razem z rodzicami został wysiedlony przez Niemców w województwo krakowskie, gdzie pozostał do kwietnia 1945 roku. Tam zmarł jego ojciec. Bezpośrednio po wojnie pracował jako robotnik, a w latach 1946-1949 ukończył gimnazjum i liceum w Poznaniu. Po ukończeniu liceum rozpoczął studia leśne na Uniwersytecie Poznańskim, gdzie w 1953 roku uzyskał tytuł mgr inż. leśnictwa.

Pracę zawodową rozpoczął w Administracji Lasów Państwowych od listopada 1953 roku jako leśniczy w Nadleśnictwie Płytnica, następnie krótki czas, bo od kwietnia do września 1956 roku pracował jako adiunkt w Nadleśnictwie Smolno. Od 16 września tegoż roku rozpoczął pracę w Technikum Leśnym w Warcinie, gdzie przez 5 lat uczył urządzania i użytkowania lasu oraz miernictwa. Po rozmowach z Adamem Sytkiem, Dyrektorem oddziału Biura Urządzania Lasu i Projektów Leśnictwa w Szczecinku podjął życiową decyzję, wypowiedział stanowisko nauczyciela i przeszedł do praktyki.

Pracę w Urządzaniu Lasu rozpoczął dnia 1 sierpnia 1961 roku, jako projektant w Biurze Urządzania Lasu i Projektów Leśnictwa w oddziale w Szczecinku. Pierwszy jego awans nastąpił rok później, kiedy został starszym projektantem (starszym taksatorem). A już w następnym roku, czyli zaledwie po niespełna dwóch latach pracy, został kierownikiem pracowni (drużyny) Urządzania lasu. Funkcję tę pełnił do 14 grudnia 1966 roku.

Jako kierownik grupy urządzeniowej nadzorował prace terenowe i kameralne w siedmiu nadleśnictwach (Koszalin, Nosowo, Borzytuchom, Karnieszewice, Polanów, Kurowo i Krosino) oraz napisał dla czterech z nich elaboraty.

W dniu 15 grudnia 1966 roku został powołany na stanowisko Dyrektora Oddziału BULiPL w Gorzowie Wielkopolskim. Na stanowisku tym pracował przez 16 lat, do 31 grudnia 1982 roku. Od 1 stycznia 1983 roku został Dyrektorem Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Poznaniu. Oddział w Poznaniu prowadził do 9 czerwca 1989 roku, kiedy to ze względów zdrowotnych przeszedł na rentę inwalidzką.

W swoim życiu zawsze był człowiekiem aktywnym, czego dowodem są przynależności do licznych organizacji zawodowych i społecznych. Był członkiem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa, Związku Zawodowego Pracowników Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego, Ligii Ochrony Przyrody, Ligii Obrony Kraju oraz Polskiego Towarzystwa Leśnego.

Dyrektor Roman Bończyk był człowiekiem aktywnym i cenionym specjalistą, dlatego też w dowód uznania otrzymał wiele odznaczeń resortowych, a także państwowych. Do najcenniejszych z nich należały złota odznaka honorowa za zasługi dla rozwoju SITLiD, złota odznaka honorowa NOT oraz złoty krzyż zasługi.

Roman Bończyk był człowiekiem obowiązkowym, bardzo sumiennym i zdyscyplinowanym, decyzje podejmował ostrożnie i z rozwagą, mając zawsze na uwadze dobro zakładu pracy, ale przede wszystkim ludzi w nim pracujących. Był koleżeński, ale też bardzo sprawiedliwy. Był człowiekiem zrównoważonym i poważnym, o dużym poczuciu odpowiedzialności. W pamięci naszej pozostanie jako dobry, uczciwy człowiek.

Niech spoczywa w spokoju.

ZEBRANIE OGÓLNE PRACOWNIKÓW ODDZIAŁU 2015  

ostatnia aktualizacja 05 czerwca 2015

W dniu 29 maja 2015 r. w Leśnym Ośrodku Szkoleniowym w Puszczykowie odbyło się ogólne zebranie załogi BULiGL Oddział w Poznaniu. Zebranie otworzył Dyrektor Oddziału Pan Zbigniew Cykowiak, który następnie przedstawił sprawozdanie z działalności Oddziału w 2014 roku.

Przewodniczący Rady Pracowniczej Pan Zbigniew Krysztofiak zdał sprawozdanie z działalności Rady w 2014 r. Po omówieniu zadań Oddziału na 2015 rok, miało miejsce wystąpienie Dyrektora Przedsiębiorstwa Pana Janusza Dawidziuka, który zreferował aktualną sytuację finansową całego przedsiębiorstwa oraz plany na najbliższe lata.

Po wystąpieniu Pana Janusza Dawidziuka wręczono nagrody jubileuszowe dla długoletnich pracowników Oddziału. Zebranie zakończyło się około godziny 13:00.

BANK DANYCH O LASACH

ostatnia aktualizacja 19 maja 2015

Z przyjemnością informujemy, że Bank Danych o Lasach, wykonany i prowadzony przez BULiGL, został wyróżniony prestiżową nagrodą Special Achievement in GIS, przyznawaną przez firmę Esri Inc. za szczególne osiągnięcia w dziedzinie systemów informacji przestrzennej.

LEKCJA CHEMII INACZEJ

ostatnia aktualizacja 04 lutego 2015

23 października 2014 r. klasa 1e z Gimnazjum nr 1 z oddziałami dwujęzycznymi
im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Luboniu wraz z opiekunkami wybrała się na wycieczkę do laboratorium Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej w Poznaniu.

Uczniowie dowiedzieli się, że do naszego laboratorium Analiz Glebowych trafiają próbki z profili glebowych z robót siedliskowych wykonywanych w Lasach Państwowych oraz szkółek leśnych. Na tychże próbkach wykonuje się analizę mechaniczną w celu określenia składu gleby oraz analizę właściwości chemicznych w celu określenia zasobności i żyzności gleb. Określa się także odczyn gleby.  Na podstawie wyników analiz diagnozuje się typ gleby, co stanowi materiał pomocniczy przy projektowaniu postępowania hodowlanego w lasach.

Uczniowie samodzielnie mogli wykonać niektóre analizy, zbadać gęstość wybranych próbek oraz odczyn gleby. Obserwowali reakcje miareczkowania oraz w jaki sposób określa się zawartość niektórych pierwiastków i węglanów w glebie. Przede wszystkim zobaczyli laboratorium „ od środka". Pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenia i wiadomości wrócili do domów.

>>>Galeria zdjęć<<<

 

Praca w BULiGL Praca w BULiGL

Aktualności Przedsiębiorstwa Aktualności Przedsiębiorstwa

♦  W dniach 6-7 marca 2018 r. odbyło się spotkanie z długoletnimi pracownikami Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej, którzy otrzymali pamiątkowe grawertony i medale jubileuszowe. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Sekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska - Małgorzata Joanna Golińska.

♦  Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej otrzymało Dębową statuetkę "Przeglądu Leśniczego" dla Leśnej Instytucji Roku 2016.

♦ Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej zdobyło Godło Najwyższa Jakość Quality International 2017 w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości - Bank Danych o Lasach oraz nagrodę specjalną - PERŁA QI.

    

 

♦  Leśne Gospodarstwa Węglowe

Nadchodzące wydarzenia Nadchodzące wydarzenia

Ogólne Zebranie Delegatów Samorządu Załogi
20 kwietnia 2018 r.

Posiedzenie Rady Pracowniczej Przedsiębiorstwa
19 kwietnia 2018 r.

Narada Głównych Geodetów Oddziałów Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
12-13 kwietnia 2018 r.