XIX OTWARTE MISTRZOSTWA LEŚNIKÓW ZIELONOGÓRSKICH W PIŁCE NOŻNEJ O PUCHAR DYREKTORA RDLP W ZIELONEJ GÓRZE

ostatnia aktualizacja 20 października 2016

3 września odbyły się XIX Otwarte Mistrzostwa Leśników Zielonogórskich w Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Zielonej Górze.

W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn, w tym reprezentacje Nadleśnictw: Lubsko, Cybinka, Przytok, Brzózka, Żagań, Szprotawa, Sława Śląska, Sulechów, Wolsztyn, Krzystkowice, Babimost, oraz drużyny RDLP Zielona Góra, OTL Świebodzin, OSP Zbąszynek, Konsorcjum Tomaszewski, a także reprezentacja naszego Oddziału.

Po ciężkich zmaganiach I miejce w turnieju zdobyła reprezentacja Nadleśnictwa Babimost, II miejsce drużyna OTL Świebodzin. Nasza drużyna zdobyła zaszczytne III miejsce, a Krzysztof Ostrowski otrzymał nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju.

V Mistrzostwa Polski Oddziałów BULiGL w piłce nożnej

ostatnia aktualizacja 01 września 2016

W dniach 22-23 lipca odbyły się V Mistrzostwa Polski Oddziałów BULiGL w piłce nożnej, na których nasza drużyna zajęła zaszczytne szóste miejsce. Poniżej link do pełnej relacji z turnieju na stronach Oddziału w Olsztynie:

>>>klik<<<

I MISTRZOSTWA POLSKI ODDZIAŁÓW BULiGL W TENISA STOŁOWEGO

ostatnia aktualizacja 25 kwietnia 2016

W dniach 14-16 kwietnia w Brzegu i Skarbimierzu-Osiedlu odbyły się I Mistrzostwa BULiGL w Tenisie Stołowym.

W rozgrywkach udział wzięło 50 zawodników. Turniej zdominowali reprezentanci oddziału w Olsztynie, którzy triumfowali w trzech z czterech kategorii.

Wśród pań pierwsze miejsce przypadło Justynie Butrym z oddziału w Szczecinku, w kategorii open zwyciężył Michał Kajetanek (oddział w Olsztynie), a kategorię VIP z udziałem szefów oddziałów i zarządu głównego wygrał dyrektor BULiGL w Olsztynie Włodzimierz Serwiński.

Również w kategorii drużynowej pierwsze miejsce zajął olsztyński oddział.

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii odebrali nagrody rzeczowe i puchary.

Sędziami zawodów byli: Jerzy Mularz i Ryszard Milewski, przy stołach pomagali im pracownicy brzeskiego oddziału, a nad całością czuwał dyrektor BULiGL w Brzegu Janusz Bańkowski.

Klasyfikacje końcowe:

kobiety:
1. Justyna Butrym (BULiGL Oddział Szczecnek)
2. Magdalena Zemła (BULiGL Oddział Kraków)
3. Agnieszka Gnap (BULiGL Oddział Gdynia)
4. Katarzyna Pańkowska (BULiGL Oddział Gdynia)
5. Katarzyna Drozd (BULiGL Oddział Brzeg I zespół)

kategoria open:
1. Michał Kajetanek (BULiGL Oddział Olsztyn)
2. Mateusz Franczak (BULiGL Oddział Brzeg)
3. Tomasz Klim (BULiGL Oddział Szczecinek)
4. Rafał Żerański (BULiGL Oddział Olsztyn)
5. Michał Czaplejewicz (BULiGL Oddział Białystok)
6. Tomasz Matera (BULiGL Oddział Radom)
7. Jacek Banaszek (BULiGL Oddział Poznań)
8. Grzegorz Rachwał (BULiGL Oddział Przemyśl)
9. Krzysztof Ostrowski (BULiGL Oddział Poznań)
10. Łukasz Lewicki (BULiGL Oddział Olsztyn)
11. Daniel Kutera (BULiGL Oddział Radom)
12. Jan Lach (BULiGL Oddział Kraków)
13. Maciej Szczygielski (BULiGL Oddział Warszawa)
14. Jan Skrzekut (BULiGL Oddział Białystok)
15. Jacek Pietrzyk (BULiGL Oddział Brzeg II zespół)
16. Zbigniew Stefański (BULiGL Oddział Białystok)
17. Krzysztof Łabanowski (BULiGL Oddział Warszawa)
18. Grzegorz Lew (BULiGL Oddział Brzeg I zespół)
19. Marek Drozd (BULiGL Oddział Brzeg II zespół)
20. Grzegorz Smętek (BULiGL Oddział Przemyśl)
21. Mariusz Lewczuk (BULiGL Oddział Gdynia)
22. Mirosław Murawski (BULiGL Oddział Białystok)
23. Bogdan Draguła (BULiGL Oddział Przemyśl)
24. Dominik Brzęczek (BULiGL Oddział Poznań)
25. Łukasz Soboń (BULiGL Oddział Kraków)
26. Kamil Kołacz (BULiGL Oddział Radom)
27. Karol Pietruszka (BULiGL Oddział Kraków)
28. Marcin Górniewicz (BULiGL Oddział Przemyśl)
29. Magdalena Zemła (BULiGL Oddział Kraków)
30. Artur Jankowski (BULiGL Oddział Brzeg II zespół)
31. Piotr Gołębiewski (BULiGL Oddział Szczecinek)
32. Damian Dul (BULiGL Oddział Warszawa)
33. Justyna Butrym (BULiGL Oddział Szczecinek)
34. Katarzyna Pańkowska (BULiGL Oddział Gdynia)
35. Agnieszka Gnap (BULiGL Oddział Gdynia)
36. Katarzyna Drozd (BULiGL Oddział Brzeg I zespół)

kategoria VIP:
1. Włodzimierz Serwiński (BULiGL Oddział Olsztyn)
2. Wiesław Łosiński BULiGL (Oddział Warszawa)
3. Janusz Bańkowski BULiGL (Oddział Brzeg I zespół)
4. Marek Matyjaszczyk BULiGL (Oddział Brzeg II zespół)
5. Zbigniew Cykowiak BULiGL (Oddział Poznań)
6. Tomasz Babiak BULiGL (Oddział Szczecinek)
7. Tadeusz Wagner BULiGL (Oddział Szczecinek)
8. Janusz Dawidziuk (Zarząd Warszawa)
9. Arkadiusz Kukliński BULiGL (Oddział Gdynia)

ostatnia aktualizacja 31 marca 2016

W dniach 27-28 czerwca 2014 r. w Radomiu odbyła się Ogólnopolska Narada urządzeniowców. W ramach zebrania nowo wybranych członków i delegatów Samorządu Załogi Przedsiębiorstwa BULiGL XVI kadencji wybrano jego władze. Przewodniczącym został pan Tomasz Babiak.

Uczestnicy Narady rozegrali turniej "Mistrzostwa Polski Oddziałów BULiGL w piłce nożnej". Rozgrywki odbywały się w drużynach siedmioosobowych na stadionie miejskim w Radomiu. Zdobywcami Pucharu Dyrektora BULiGL zostali obrońcy tytułu sprzed dwóch lat z Oddziału BULiGL w Lublinie. Drugie miejsce zajęła drużyna z Krakowa. Trzecie miejsce przypadło piłkarzom ze Szczecinka.