Dane kontaktowe Dane kontaktowe

 

Adres: 

ul. Koszalińska 91B,

78-400 Szczecinek

 

Adresy e-mail: 

sekretariat@szczecinek.buligl.pl

ksiegowosc@szczecinek.buligl.pl

 

Sekretariat:          

tel. (094) 37-408-05  lub 37-408-88

fax (094) 37-408-05

 

NIP: 525-000-78-85   

REGON: 000121583-00074

KRS: 0000012221

 

Nr konta bankowego:

Bank BGŻ Oddział Szczecinek 66 2030 0045 1110 0000 0033 0560

 

 

OTWÓRZ - Wykaz ogólny abonentów sieci komórkowej BULiGL Oddział w Szczecinku

 

Stanowisko/funkcja

Imię i nazwisko

Telefon komórkowy

e-mail

 

 

 

 

KIEROWNICTWO

 

Dyrektor Oddziału

Tadeusz Wagner

668 806 727

Tadeusz.Wagner@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Z-ca Dyrektora Oddziału

Mieczysław Kopciński

694 468 817

Mieczyslaw.Kopcinski@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Główny Księgowy Oddziału

Amelia Łacwik

 664 984 924

Amelia.Lacwik@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

DZIAŁ URZĄDZANIA LASU

 

Inspektor Urządzania

Dariusz Bierbasz

668 806 731

Dariusz.Bierbasz@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Kierownik Pracowni Urządzania Lasu (U1)

Mariusz Zawiślak

664 985 833

Mariusz.Zawislak@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Kierownik Pracowni Urządzania Lasu (U2)

Dariusz Ber

692 007 764

Dariusz.Ber@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Kierownik Pracowni Urządzania Lasu (U3)

Józef Sawicki

668 806 724

Jozek.Sawicki@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Kierownik Pracowni Urządzania Lasu (U4)

Maciej Jakubiec

668 806 726 Maciej.Jakubiec@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Kierownik Pracowni Siedliskowej (S1)

Tomasz Babiak

664 984 576

Tomasz.Babiak@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Zespół ds. technologii

 

Technolog

Kierownik Zespołu

Dariusz Bierbasz

668 806 731

Dariusz.Bierbasz@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Ochrona przyrody

Tomasz Babiak

 664 984 576

Tomasz.Babiak@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Administrator systemów informatycznych

Jacek Słupikowski

668 806 729

Jacek.Slupikowski@szczecinek.buligl.pl,

 

 

 

 

Wielkoobszarowa inwentaryzacja stanu lasu

Daniel Świątek

 664 965 460

Daniel.Swiatek@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

DZIAŁ GEODEZJI

 

Główny Geodeta Oddziału

Geodeta uprawniony

Teresa Głowala

664 902 191 

Teresa.Glowala@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Geodeta uprawniony

Jarosław Sawicki

 664 961 731

Jarosław.Sawicki@szczecinek.buligl.pl

       
Geodeta uprawniony

Henryk Waszewski

664 968 933 Henryk.Waszewski@szczecinek.buligl.pl
       

POZOSTAŁE

 

 

 

 

Pełnomocnik ds. ZSZ

Dariusz Bierbasz

668 806 731

Dariusz.Bierbasz@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Kierownik Działu Organizacyjnego

Spec. ds. Służby BHP

Z-ca Pełnomocnika OIN

Marian Moskwa

668 806 733

Marian.Moskwa@szczecinek.buligl.pl

 

 

 

 

Specjalista ds. Pracowniczych

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Sekretariat

Agnieszka Słupikowska

664 981 696 

Agnieszka.Słupikowska@szczecinek.buligl.pl

Sekretariat@szczecinek.buligl.pl

        

 

 

 

Mapa dojazdu do Oddziału w Szczecinku Mapa dojazdu do Oddziału w Szczecinku


 GPS: 53°43'24"N, 16°40'58"E

 Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Prosimy skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się z nami telefonicznie

 

 

Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.