Dane kontaktowe Dane kontaktowe

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Prosimy skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się z nami telefonicznie

 

 
Adres:
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Oddział w Warszawie
Sękocin Stary, ul. Leśników 21
05-090 Raszyn
Telefon:
tel. 22 825 90 79
fax. 22 825 28 43

 

Adres e-mail:
sekretariat@warszawa.buligl.pl

Inne:
NIP: 525-000-78-85
REGON: 000121583
KRS: 0000012221

Nr konta bankowego:
Bank BOŚ S.A. II O/Warszawa 16 1540 1157 2001 6619 3089 0002

 
   

Wydział Produkcyjny w Łodzi

ul. Matejki 16

91-402 Łódź

Telefon:

42 631-79-39

   

Wydział Produkcyjny w Siedlcach

ul. 10-Lutego 22

08-110 Siedlce

Telefon:

25 632-29-71

25 644-00-52

Wykaz telefonów kontaktowych i adresów e-mail Wykaz telefonów kontaktowych i adresów e-mail

Stanowisko / Funkcja Imię i Nazwisko Telefon E-mail
Kierownictwo
Dyrektor Oddziału Wiesław Łosiński 22 825-90-79 wew. 217 Wieslaw.Losinski@warszawa.buligl.pl
Z-ca Dyrektora Oddziału Jacek Klusek 22 825-90-79 wew. 206 Jacek.Klusek@warszawa.buligl.pl
Główna Księgowa Halina Dyczko 22 825-63-78 wew. 221 Halina.Dyczko@warszawa.buligl.pl
Dział Urządzania Lasu
Kierownik Pracowni KUS-1 (Siedlce) Maciej Szczygielski 25 632-029-71 Maciej.Szczygielski@warszawa.buligl.pl
Kierownik Pracowni KUS-3 Łukasz Kustra 22 825-86-73 wew. 201 Lukasz.Kustra@warszawa.buligl.pl
Kierownik Pracowni KUS-4 (Łódź) Mariusz Gendek 42 631-79-39 Mariusz.Gendek@warszawa.buligl.pl
Kierownik Pracowni KUS-5 Glebowo-Siedliskowej Marcin Gałczyński 22 825-61-08 Marcin.Galczynski@warszawa.buligl.pl
Administracja
Sekretariat   22 825-90-79 sekretariat@warszawa.buligl.pl

Mapa dojazdu Mapa dojazdu

GPS: 53°8'2.471"N, 23°8'49.091"E


View BULiGL Oddział w Warszawie in a larger map