Aktualności - Oddział w Olsztynie Aktualności - Oddział w Olsztynie

Szanowni Państwo,

W zawiązku z zagrożeniem koronawirusem SARS-Cov-2 (COVID-19) oraz ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego informujemy, że Oddział Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej w Olsztynie od dnia 23 marca 2020 roku do odwołania wprowadza dalsze ograniczenia w pracy w swojej siedzibie.

W przypadku braku możliwości kontaktu z sekretariatem pod numerem stacjonarnym +48 (89) 527-39-54 prosimy o kontakt pod numerem komórkowym +48 600 945 348. Jednocześnie informujemy, że numery kontaktowe do wszystkich pracowników Oddziału znajdują się pod adresem https://www.buligl.pl/web/olsztyn/kontakt

Prosimy także o minimalizowanie korespondencji przesyłanej drogą tradycyjną na korzyść komunikacji elektronicznej, którą prosimy kierować na adres:  sekretariat@olsztyn.buligl.pl

 

 

 

_______________________________________________________________________

100-lecie Niepodległości

_______________________________________________________________________

II Mistrzostwa BULiGL w tenisie stołowym, Olsztyn 2017


______________________________________________________________________

Sabina Zawadzka Kobietą z Charakterem

______________________________________________________________________

Jubileusz 60-lecia

♦ Prezydent RP Andrzej Duda 5 marca 2020 r. powołał Michała Piotra Wosia na urząd ministra środowiska. Ministerstwo Środowiska jest organem założycielskim BULiGL.

https://youtu.be/YervdOIycN4

♦ W związku z reportażem pt. "Moja ukochana szkoło...", zrealizowanym w ramach cyklu "Świadkowie czasu" przez TVP Białystok, a dotyczącym historii szkolnictwa leśnego w Białowieży, udostępniamy link do materiału filmowego:

https://www.tvp.pl/regionv-tvp/regionv/bialvstok/historia/swiadkowie-czasu/wideo/moia-ukochana-szkolo/46903573

Emisja filmu odbędzie się w TVP Białystok w dniach:

środy: 4 marca i 11 marca 2020 r. o godz. 14:00,

czwartki: 5 marca i 12 marca 2020 r. o godz. 17:30,

sobota: 7 marca 2020 r. o godz. 18:56.

♦ Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej z siedzibą w Sękocinie Starym w dniu 21.01.2020 r. ogłasza konkurs na wykonanie usługi pod nazwą: realizacja filmu edukacyjnego o długości ok. 20 minut.

Ogłoszenie o konkursie

Załącznik do ogłoszenia o konkursie

♦ „Bank Danych o Lasach - informacja w zasięgu ręki" to tytuł konferencji zorganizowanej przez Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych oraz Dyrektora Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej, która odbyła się 6 marca 2019 roku w Instytucie Badawczym Leśnictwa w Sękocinie Starym pod patronatem wiceminister środowiska pani Małgorzaty Golińskiej.

Podczas konferencji podsumowano dziesięcioletni okres istnienia BDL. Doprecyzowano także jego rolę w zaspokajaniu potrzeb informacyjnych Lasów Państwowych, szeregu innych interesariuszy, jak i społeczeństwa oraz przyjęto kierunki dalszego rozwoju.

♦ 39 pracowników BULiGL ukończyło studium podyplomowe "Urządzanie lasu" zorganizowane na Wydziale Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. W dniu 19 października 2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów.

♦  Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej otrzymało Dębową statuetkę "Przeglądu Leśniczego" dla Leśnej Instytucji Roku 2016.

♦ Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej zdobyło Godło Najwyższa Jakość Quality International 2017 w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości - Bank Danych o Lasach oraz nagrodę specjalną - PERŁA QI.

    

 

♦  Leśne Gospodarstwa Węglowe