📄 Dane kontaktowe


Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie. Prosimy skorzystać z poniższego formularza lub skontaktować się z nami telefonicznie

 

 
Adres:
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Oddział w Warszawie
Sękocin Stary, ul. Leśników 21
05-090 Raszyn
Telefon:
tel. 22 825 90 79
fax. 22 825 28 43

 

Adres e-mail:
sekretariat@warszawa.buligl.pl

Inne:
NIP: 525-000-78-85
REGON: 000121583
KRS: 0000012221

Nr konta bankowego:
PKO BP  SA    18 1020 1055 0000 9102 0480 7204

 
   

Wydział Produkcyjny w Łodzi

ul. Matejki 16

91-402 Łódź

Telefon:

42 631-79-39

   

Wydział Produkcyjny w Siedlcach

ul. 10-Lutego 22

08-110 Siedlce

Telefon:

25 632-29-71

25 644-00-52

 

📄 Wykaz telefonów kontaktowych i adresów e-mail


Stanowisko / Funkcja Imię i Nazwisko Telefon E-mail
Kierownictwo
Dyrektor Oddziału Wiesław Łosiński 22 825-90-79 wew. 217 Wieslaw.Losinski@warszawa.buligl.pl
Z-ca Dyrektora Oddziału Jacek Klusek 22 825-90-79 wew. 206 Jacek.Klusek@warszawa.buligl.pl
Główna Księgowa Urszula Wolańska 22 825-63-78 wew. 221 Urszula.Wolanska@warszawa.buligl.pl
Dział Urządzania Lasu
Kierownik Pracowni KUS-1 (Siedlce) Maciej Szczygielski 25 632-29-71 Maciej.Szczygielski@warszawa.buligl.pl
Kierownik Pracowni KUS-3 Łukasz Kustra 22 825-86-73 wew. 201 Lukasz.Kustra@warszawa.buligl.pl
Kierownik Pracowni KUS-4 (Łódź) Mariusz Gendek 42 631-79-39 Mariusz.Gendek@warszawa.buligl.pl
Kierownik Pracowni KUS-5 Glebowo-Siedliskowej Marcin Gałczyński 22 825-61-08 Marcin.Galczynski@warszawa.buligl.pl
Administracja
Sekretariat   22 825-90-79 sekretariat@warszawa.buligl.pl

📄 Mapa dojazdu


BDL    Serwisy mapowe

WISL

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
Sękocin Stary
ul. Leśników 21
05-090 Raszyn
sekretariat@zarzad.buligl.pl
Telefon: 22-825-34-23
Faks: 22-825-83-99

Przedsiębiorstwo Państwowe
Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
NIP: 525-000-78-85
REGON: 000121583
KRS: 0000012221

Bank Pekao SA
05 1240 1053 1111 0010 5177 5936

Copyright © BULiGL 2009 - 2020 | Zaloguj